نمایی از بخش های مختلف آزمایشگاه حیات تبریز

درباره آزمایشگاه حیات تبریز

آزمایشگاه حیات تبریز در سال ۱۳۹۹ با هدف ارائه خدمات تشخیصی روتین، تخصصی و فوق تخصصی به بیماران و پزشکان توسط سرکار خانم دکتر فاطمه محمد زاده متخصص بیوشیمی بالینی  تاسیس شد. این آزمایشگاه با هدف کمک به بیماران و راه اندازی تمامی آزمایش ها و خدمات مورد نیاز آنان جهت تشخیص و درمان به موقع آنان و ارتقای سطح کیفیت زندگی ایشان در حد امکان شکل گرفته است.

آزمایشگاه حیات با ارائه خدمات تخصصی،فوق تخصصی و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و مبتنی برا اتوماسیون کامل آزمابشگاهی و کادری مجرب سعی بر این دراد تا خدمات متمایز به مردم عزیز ارائه نماید. احترام به مراجعین، پاسخگویی سریع و مناسب، بهبود مستمر و ارائه خدمات به روز سرلوحه مدیران و تمامی کارکنان آزمایشگاه حیات می باشد.

از آنجاییکه تشخیص صحیح بیماری ها و حتی گزارش صحیح نتایج آزمایشات مستلزم همکاری و ارتباط تنگانگ آزمایشگاه و پزشک معالج است، در این راستا ما دست تمامی پزشکان محترم را به گرمی می فشاریم و از تمام داشته های علمی و تکنیکی خود در این جهت دریغ نمی کنیم.
ما به همراه پزشکان تلاش می کنیم تا بیماری بیماران را تشخیص دهیم، برای سوالات موجود جوابی یافته، پیشرفت بیماری یا بهبودی را ارزیابی کنیم، سلامت افراد سالم را تایید نماییم و در صورت نیاز آموزش دهیم و از ایجاد عوارض جلوگیری کنیم.
همچنین در طی سالها تلاش نموده ایم با کارگیری و گلچین نمودن بهترین دستگاه های تمام اتوماتیک آزمایشگاهی از معروفترین کمپانی های جهان که از کشور های اروپایی و آمریکا وارد کشور شده است و استفاده از کیت های انحصاری هر دستگاه که توسط شرکت سازنده دستگاه تولید می گردد سعی نموده ایم تا با بالا بردن کیفیت در حد امکان رضایت پزشکان و بیماران را جلب نماید.
هدف ما استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا و امکانات الکترونیک است تا خدمات خود را صحیح، دقیق، سریع و با کمترین هزینه ارائه نماییم. در این آزمایشگاه مراجعه کننده اولین اولویت است و سعی می شود تا تمامی آزمایش ها مطابق به روزترین استاندارد های بین المللی و کشوری با رعایت استاندارد های کنترل کیفی انجام شوند. نمونه ای از فعالیت های ما در این راستا، راه اندازی سیستم LIS در کلیه سیستم ها و اتصال به سرور در بستر شبکه می باشد که تمامی جوابها به صورت خودکار به سیستم جوابدهی منتقل میگردد که این خود باعث به حداقل رساندن خطاهای انسانی در این زمینه می گردد.
آزمایشگاه ما با تکیه بر اعتماد شما عزیزان و تلاش چندین ساله پرسنل خود موفق شده است که گواهینامه های زیر را دریافت نماید:

روند توسعه آزمایشگاه حیات تبریز

متخصصین باتجربه
تجهیزات به روز
فضای مناسب
سرعت در جوابدهی

با تیم کاری آزمایشگاه حیات تبریز آشنا شوید

دکتر فاطمه محمد زاده

دکتر فاطمه محمد زاده

موسس و مسئول فنی

متخصص بیوشیمی بالینی و عضو هیئت علمی دانشگاه

دکتر مجید خانمحمدی

دکتر مجید خانمحمدی

مسئول فنی

متخصص پارازیتولوژی بالینی و عضو هیئت علمی دانشگاه

دکتر مجید باوند

دکتر مجید باوند

مسئول فنی

توضیحاتی در خصوص شخص

غلامعلی مصیبی

غلامعلی مصیبی

سوپروایزر

توضیحاتی در خصوص شخص